Penzion Praha 5-Stodůlky Karel
 
ADRESA Penzion Karel
Mutěnínská 23/1119
Praha 5-Stodůlky 15500
Česká Republika
Pension-Praha-Karel@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Karel ubytování Praha 5-Stodůlky Aktuální počasí jasno
Penzion Praha 5-Stodůlky Karel - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Praha 5-Stodůlky Karel - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Praha 5-Stodůlky Karel - Recepce poskytuje směnárenské služby.Penzion Praha 5-Stodůlky Karel - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Praha 5-Stodůlky Karel - je k dispozici připojení na internetPenzion Praha 5-Stodůlky Karel - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Praha 5-Stodůlky Karel - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Praha 5-Stodůlky Karel - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Praha 5-Stodůlky Karel - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Praha 5-Stodůlky Karel - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

*** Penzion Karel / Praha 5-Stodůlky

Pohodlné, příjemné a cenově velmi zajímavé ubytování v Praze 5 nabízí Pension Karel. Samozřejmostí Pensionu Karel v Praze 5 je přátelská rodinná atmosféra a osobní přístup, stejně tak prostorné pokoje.

Ubytování:
Hosté mají na výber z dvoulůžkových a třílůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou vkusně zařízené a moderně vybavené. Každý host má k dispozici jídelnu a útulný obývací pokoj s krbem a krásnou zahrádku s grilem. Také nabízime TV, video, telefon, FAX, Internet a vyhřívanou vanu. Parkováni v areálu je zdarma.

Stravování:

Snídaně podávané formou svédských stolů. Ostatní stravování ve vlastní kuchyňce nebo v okolních restauracích, ve kterých vaří klasickou českou a mezinarodní kuchyň.

Okolí:
Údolí Motolského potoka je krásně zrekultivovaná plocha. Nachází se nedaleko Hypermarketu Globus Zličín v Praze 5. Dostanete se sem metrem "B" a potom pěšky směr HM. Je zde mnoho tůněk, jezírko pod pískovcovou skálou, travnaté rekreační plochy , dětské hřiště. Skvělé místo na procházky a odreagování.